Paul McCartney'den olay itiraf: 'Mastürbasyon partisi yapardık'

İNGİLTERE'nin rock grubu Beatles'ın üyelerinden Paul McCartney, "Brigitte Bardot'yu hayal ederek mastürbasyon partisi yapardık, üçlü grup seks partilerine katıldım'' dedi.

Paul McCartney'den olay itiraf: 'Mastürbasyon partisi yapardık'

İngiliz rock grubu Beatles'ı, John Lennon ve Paul McCartney birlikte kurmuştu. Paul McCartney (76), 38 yıl önce ölen John Lennon ile dostluğuna ilişkin ses getiren açıklamalar yaparken, bazı konularda biraz fazla detaya girmesi dikkati çekti. Geçtiğimiz günlerde GQ dergisine konuşan Paul McCartney, "John ile onun evinde küçük bir arkadaş grubu olarak buluşur, Brigitte Bardot'yu hayal ederek mastürbasyon partisi yapardık. Çok gençtik ve şöhretin zirvesindeydik. Üstelik bu yaptığımızın kimseye bir zararı yoktu. Üçlü grup seks partilerine katıldım ama bana göre olmadığını anladım" ifadelerini kullandı.

Paul McCartney'den olay itiraf: 'Mastürbasyon partisi yapardık'

''İKİ TANE HAYAT KADINI GELDİ'': Bunun bir ritüel haline gelip gelmediği sorulunca ise McCartney, "Sadece tek seferlik bir şeydi. Ya da iki, tam emin değilim. O kadar da önemli bir olay değil" yanıtını verdi. Birçok bilinmeyeni ilk kez açıklayan McCartney, "Bir keresinde Vegas’a tur için giderken organizatörlerden biri ‘Beyler Vegas’a gidiyorsunuz, hayat kadını ister misiniz?” diye sordu. Hepimiz düşünmeden kabul ettik. Ben 2 tane istedim, 2 tane geldi. Harika bir deneyimdi ama grup sekse en yakın deneyimim buydu" şeklinde konuştu.

Paul McCartney'den olay itiraf: 'Mastürbasyon partisi yapardık'

Liverpool doğumlu 76 yaşındaki efsane müzisyenin itirafları, Amerikan medyasında manşetlere taşındı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro