eposta yazdır zoom+ zoom-

Pamukoğlu'ndan müthiş seçim iddiası

Pamukoğlu'ndan müthiş seçim iddiası

HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, iddialı bir seçim tahmininde bulundu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-06-2011 12:08 - Güncelleme: 23-10-2015 01:20

İNTERNETHABER.COM- Cüneyt Özdemir'le 5N 1K programına katılan Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, seçimden 4. parti olarak çıkacaklarını iddia etti.

İNGİLİZLER DE GÖRDÜ

Financial Times gazetesi Türkiye'deki seçimin sürpriz partisinin HEPAR olacağını yazdı. Gazetenin yorumunu "Bakın İngilizler de gördü. Hedefimiz 4. parti olmak" diye değerlendirdi. 

"İSTİYORSAN SENİNLE İDDİAYA GİRELİM"

Özdemir izleyiciden gelen "İktidara gelirse bakanlık yapacak yetkin bir kadroya sahip mi?" sorusuna "4. parti çıkacağız" sözleriyle cevap verdi. Özdemir ile Pamukoğlu arasında bu iddia sonrasında ilginç diyaloglar yaşandı:

Pamukoğlu: İlk defa genel seçime giriyoruz. Hemen söyleyeyim. 4. parti olarak 12 Haziran akşamı herkes görecek.

Özdemir: Dördüncü parti mi olacaksınız. Başka türlü başarısızlık olarak mı görüyorsunuz?

Pamukoğlu: Kesin dördüncü parti. Ben bir aydır görüyorum. İstiyorsan seninle iddiaya girelim. Partililer ve kameramanlar da tanık.

Özdemir: Ben iddiaya girince sanki karşıymışım gibi oluyor. Tam tersi yani. Şaşırdım

Pamukoğlu: Net anlamında söyledim. Çok belli çok bariz, bu kadar yanılamam. En çok oyunu artıran parti. Sıfırdan geldiğimiz için. 12 Haziran akşamı herkes bunu görecek.

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro