Numan Kurtulmuş'a Sofya'da duygulandıran sürpriz

Bulgaristan Turizm Bakanı Nikolina Angelkova ve Kültür Bakanı Boil Banov ile görüşen Baka Numan Kurtulmuş daha sonra önümüzdeki günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılacak olan ve restorasyonu tamamlanan Kadı Seyfullah Efendi Camisi'nde incelemelerde bulundu. Bakan Kurtulmuş, burada duygulandıran bir sürprizle karşılaştı.

Akşam namazını burada kılan Numan Kurtulmuş, "Türkiye nasıl ki Bulgar Kilisesi’nin restorasyonuna katkı verdiyse aynı iyi niyeti Bulgar makamlarının gösterdiğini görmekten büyük memnuniyet duyduk" ifadelerini kullandı.

DUYGULANDIRAN SÜRPRİZ

İncelemelerini tamamlayan Bakan Kurtulmuş ve beraberindeki heyeti avluda ise bir sürpriz karşıladı. 7 yaşındaki Saliha Oğuz, kardeşi ve ailesiyle birlikte Bakan Kurtulmuş'un yanına geldi. Küçük Saliha, Kurtulmuş'un elinden tutarak Bayrak Şiiri'ni okudu.

Küçük kızın okuduğu şiir duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

  • Güncel 13 Şubat 2018 00:10
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Numan Kurtulmuş'a Sofya'da duygulandıran sürpriz videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Güzel Garip Memleketim 13 Şubat 2018 08:05 Bizim güzel memleketimiz Dünyada eşi benzeri ilginç bir memleket. Düne kadar Reise alınmadık laflar alan ve Fetoya methiyeler düzen biri Bakan olabiliyor. Gerisini Siz düşünün.

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro