Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası

Kandil mesajları resimli ve güzel sözlerle hazırlandı. Mevlid Kandili 2016 yılı resimli mesajları ve kandilde okunacak duası nasıl. Mevlid kandili duasi ve mesajlari internethaber.com sitesi tarafından hazırlandı.

Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI
11 Aralık 2016 gece bu yıldaki son kandil gecesi. Mevlid Kandili olarak kutlanan bu gecede sevdiklerinize kandil mesajları atmayı unutmayın. Sizler için mevlid kandili mesajları güzel sözlerle resimli olarak hazırladık. Cep telefonunuzdan kısa SMS olarak atabileceğiniz mevlid kandili mesajları ve güzel sözlerini de biraraya getirdik.

MEVLİD KANDİLİ DUASI
Mevlid Kandili duasını Nihat Hatipoğlu'nun aşağıdaki videosunu dinleyerek yapabilirsiniz. Mevlit Kandili'nde kimin bir dileği varsa akşam namazını kılıp yerinden kalkmadan 40 kere Fatiha süresini okuyup ardından şu duayı ederse dileği kabul olunur.

-“Allah’ım ! Senin ilmin benim isteğime yeterlidir. Fatiha hürmetine dileklerimi ihsan eyle. Senin keremin bana kafidir. Kereminle muamele eyle. Fatiha hürmetine gönlümde olanı meydana getir Allah’ım!”

Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI
-Hayırlı Kandiller "Ey kupkuru çölleri cennetlere çeviren gül Gel, o bayıltan renklerinle gönlüme dökül"
-Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği, umutlu ve sevgi dolu kandiller olması dileğiyle Hayırlı Kandiller .
-"Peygamber efendimiz o büyük mahkemede ümmetim diye secde ederken. Rabbimize vereceği listede bulunmak dileğiyle." Hayırlı Kandiller.

Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI
-Hangi görüşten olursak olalım; gelin bu gece Peygamber Efendimizin şefaat sancağı altında olabilmek için dua edelim.. Hayırlı kandiller..
-Herkese hayırlı kandiller diliyorum. Tüm dualarımızın kabul olması dileğiyle...
-"Yetimi kendine yakın tut. Başını elinle okşa ve onu sofrana oturt. Böyle yaparsan, kalbin yumuşar ve hacetin görülür." Hayırlı Kandiller

Mevlid Kandil mesajları resimli ve en güzel duası

MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI
-Duadır insanı ısıtan, inançtır yarına uyanmamızı sağlayan #hayırlısı dır temenniğimiz her kararın başında...
-Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
-Allah'ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro