Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir neden intihar etti

Eski Başbakan ve Anavatan Partisi Genel başkanı Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz öldü. Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz intihar etti. Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir neden intihar etti? Ayrıntılar haberimizde.

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir neden intihar etti

Mesut Yılmaz cephesinden gelen haber başta siyaset camiası olamak üzere herkesi şoke etti. Eski Başbakan ve Anavatan Partisi Genel Başkanı olan Mesut Yılmaz'ın 1979 doğumlu büyük oğlu Yavuz Yılmaz hayatını kaybetti. Bu haber büyük bir şok etkisi yarattı. 38 yaşındaki Yavuz Yılmaz'ın cansız bedeni, Beykoz'da evindeki yatağında bulundu. Yavuz Yılmaz'ın silahla intihar ettiği ortaya çıktı. Polis ekipleri, olayla ilgili inceleme başlattı. Olay yerine savcının gelmesi bekleniyor. Henüz çok genç olan Yavuz Yılmaz'ın ölümü başta siyaset camiası olmak üzere herkesi yasa boğdu. Peki Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir? Bu zaman kadar neler yapıyordu? Aslında cemiyetten çok uzak olmak Yavuz Yılmaz bir iş adamıydı.

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir neden intihar etti

Yavuz Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti'nin eski başbakanı Mesut Yılmaz'ın büyük oğludur. 1979 yılında doğmuştur. Yavuz Yılmaz'ın annesi Berna Yılmazdır. Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz'ın, Beykoz Konakları'ndaki evinde ölü bulunduğu iddia edildi. Olay yerine giden polis ekipleri incelemelerini sürdürüyor. İlk belirlemelere göre Mehmet Yavuz Yılmaz'ın evinde intihar ettiği belirtiliyor. Mesut Yılmaz'ın oğlunun ölüm haberini yurtdışında öğrendiği belirtildi.

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir neden intihar etti

48., 53. ve 55. Hükümetinin Başbakanı, Anavatan Partisi Eski Genel Başkanı ve Rize Milletvekili Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz bu sabah Beykoz Konakları'ndaki evinde ölü bulundu. Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz, 1979 doğumlu yani 38 yaşında. Yavuz Yılmaz'ın inişli çıkışlı iş hayatıyla ilgili bilgiler ise şöyle. Yavuz Yılmaz ve Hasan Yılmaz kardeşler işletmecilik yaptı. CFS İstanbul Yatırım AŞ'nin internet sitesinde yer alan bilgilere göre Yılmaz kardeşlerin şirketi uluslararası alanda petrol, petro-kimya ve doğal taş ticareti yaptı. Ardından 2009'da gıda sektöründe faaliyet göstermek için kurulan şirket Quick China'nın İstanbul franchisingini alarak sektöre girdi. Daha sonra kendi markaları olan Elio, Elio Sedef ve Mitzi ile yoluna devam etti.

Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz kimdir neden intihar etti

RESTORAN İŞİ İYİ GİTMEDİ; Ancak Yılmaz Kardeşler restoran işinde beklediğini bulamadı. Ataköy Marina Park'taki Elio'yu kapatan, Nişantaşı'ndaki ana şubelerini eski CEO'ları Aydın Samanlı'ya devreden kardeşler diğer markaları Quick China'yı da elden çıkardı. Şu anda CFS İstanbul'un tek restoranı Sedef Adası'nda faaliyet gösteren Elio Sedef. Şirket restoranın yanısıra En-Mar Prodüksiyonla medya alanında televizyon program CFS İstanbul uluslararası alanda petrol, petrol ürünleri, petro kimya ve maden ürünlerinin ticaretini de yapıyor.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro