Melih Gökçek'ten Atatürk heykellerine yapılan saldırılara sert tepki: Tezgaha gelmeyeceğiz

Melih Gökçek, Çorlu ve Adıyaman'da Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün heykellerine yapılan saldırılarla ilgili olarak dikkat çeken Tweet'ler attı.

Türkiye'yi ayağa kaldıran iki olaya ilişkin görüntüleri Twitter hesabından paylaşan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Çorlu'daki Atatürk Anıtı'na baltalı saldırı skandalına ilişkin görüntüye 'Atatürk heykeline saldırının suyu çıktı. Herkes biliyor ki bu tepkinin hiçbir fiili sonucu yok. Olayın kamuoyunu ayağa kaldırmadan başka faydası yok. Şimdinin Ali Kalkancı ve Fadime Şahin'leri görevde. Aynı tezgahı birileri pişirip pişirip önümüze koyuyor. Tezgaha gelmeyeceğiz' yorumunu yaptı.

Adıyaman'da Atatürk heykeline çıkan ve madde bağımlısı olduğu anlaşılan şüpheliye linç girişimine ait görüntüleri de paylaşan ve ikinci bir tweet daha atan Gökçek, 'Alın ikinci provokasyon Adıyaman MHP binası önünde. Dedim ya, provokatörler parayla tutulmuş kişiler... Polis bu provokasyonları yapanları mutlaka bulmalı' yorumunda bulundu.

  • Güncel 14 Kasım 2018 11:50
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Melih Gökçek'ten Atatürk heykellerine yapılan saldırılara sert tepki: Tezgaha gelmeyeceğiz videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • OY DERDİ 14 Kasım 2018 14:40 Melih Gökçek de bu vatanın evladı. Tezgaha gelmeyin, sansürlemeyin.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro