Koruması sahneden fırlatmıştı İnce o kişiden özür diledi!

Muharrem İnce, İzmir'in Çiğli ilçesindeki miting sırasında, bir vatandaşın, korumalar tarafından sahneden atılması nedeniyle özür diledi. Vatandaşı telefonla arayan İnce, 'Benim yanımda çalışanların da sorumluluğu bana aittir ben özür diliyorum' dedi.

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Çiğli'deki mitingde kürsüde selfie çeken bir vatandaşın korumaları tarafından itilmesinin ardından, vatandaşı telefonla arayarak özür diledi.

İnce, telefonda özür dilediğin vatandaşa şunları söyledi: Ne var ne yok? İyi misiniz? Dün Çiğli'de sahneye çıkınca koruma arkadaşlar sana biraz sert davranmışlar. 'Sorun yok' diyorsun. Benim yanımda çalışanların da sorumluluğu bana aittir ben özür diliyorum. 'Gerek yok' mu diyorsun?. Kusura bakma. Olmasını istemezdim böyle bir şeyin ama olmuş artık kardeşim.

BÜYÜK TEPKİ TOPLAMIŞTI İnce'nin korumaları, sahneye çıkarak İnce ile selfie çeken vatandaşı sahneden tutup aşağı fırlattı. Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

  • Siyaset 28 Mayıs 2018 16:01
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Koruması sahneden fırlatmıştı İnce o kişiden özür diledi! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 28 Mayıs 2018 17:20 Zorlama ile olmuyor Sn İnce yapma Allah aşkına . Nereye kadar rol kesecen

    CEVAP YAZ 1 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro