Kim Kardashian'dan Şener Şen usulü cevap

Kim Kardashian, Broadway müzikali esnasında eşi Kanye West’in telefon kullandığı için seyirciden uyarı alması ve bunun üzerine “Görgüsüzlüğümüzden dolayı özür dilerim” açıklaması yapmasının ardından eşini Şener Şen'in 'Banker Bilo' filmindeki repliğiyle savundu.

Kim Kardashian'dan Şener Şen usulü cevap

Ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian, eşi Kanye West ile birlikte önceki gün gittikleri Broadway müzikali The Cher Show’da, eşinin telefon kullandığı için uyarı almasıyla ilgili açıklama yaptı. 36 yaşındaki ABD’li reality şov yıldızı, 41 yaşındaki rap şarkıcısı eşinin Jarrod Spector adlı seyirci tarafından Twitter üzerinden “telefon kullanmaması” için uyarılmasıyla ilgili eşini savundu.

Kim Kardashian'dan Şener Şen usulü cevap

BANKER BİLO FİLMİNDEKİ REPLİK AKILLARA GELDİ: Kim Kardashian, “Kanye kendini çok kötü hissetti. Ama o aslında şovun prodüksiyonunu çok beğendiği için not alıyordu” dedi. Kardashian’ın savunması, Şener Şen'in Banker Bilo filminde Bilo karakterini her kandırışı sonrası dillere pelesenk olan “Yaptım ama sor bakalım niye yaptım” adlı mazeret uydurma sözünü akıllara getirdi.

Kim Kardashian'dan Şener Şen usulü cevap

The Cher Show’un açılış performansı esnasında, Jarrod Spector adlı bir seyirci West’e Twitter üzerinden mesaj göndererek telefon kullanmayı bırakmasını söylemişti.

Kim Kardashian'dan Şener Şen usulü cevap

Spector, “Burada olman çok güzel. Ama başını telefondan kaldırırsan burada bir şovda olduğumuzu anlarsın. Bu açılış gecesi. Bizim için çok önemli. Çok teşekkürler” yazmıştı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro