Kanserin tedavisinde mucize: Sarımsak ve bal

Doğa birçok şifayı ve mucizeyi bünyesinde barındırıyor. Neredeyse her hastalığın devası doğadan geliyor. Bu mucizelerden ikisi sarımsak ve bal. Sarımsak ve Bal mucizesi çoğu hastalığa iyi geliyor.

Kanserin tedavisinde mucize: Sarımsak ve bal

Birçok faydası olduğu halk arasında da bilinen sarımsak ve bal, bir karışım haline geldiğinde hastalıkların tedavisinde kullanılabiliyor. Soğuk algınlığından yüksek tansiyona, iltihap, astım, yorgunluk ve halsizliğe, infertilite, kansere karşı tedavi olarak kullanılıyor. Yaşlandıkça veya çeşitli şekillerde oluşan görme bozukluluklarından miyopada faydası olan sarımsak ve bal karışımına gelin yakından bakalım.

Kanserin tedavisinde mucize: Sarımsak ve bal

Malzemelerimiz 3 diş sarımsak, 10 çorba kaşığı bal, 200 gr. keten tohumu yağı, 4 limon. Sarımsağı ince soyup öğütün ardından limonu soyup doğrayın. Ardından sarımsak, bal ve keten tohumu yağını ekleyin. Tahta kaşıkla iyice karıştırın. Cam kavanozla buzdolabında muhafaza edin. Yemek öncesi 3 öğün 1 kaşık tüketin.

Kanserin tedavisinde mucize: Sarımsak ve bal

Yaptığınız karışım, pek çoğumuzun ilk defa duyduğu bal sirkesi diğer sirkelere olaranla daha faydalı ve daha şifalıdır.

Kanserin tedavisinde mucize: Sarımsak ve bal

Vücudu Temizliyor: Bal sirkesinin, diğer sirkelere göre farklı özellikler içerdiği, vücudu temizlediği, beyin, sinir ve sindirim sistemlerine iyi geldiği bildirildi. Uludağ Üniversitesi Arıcılık Araştırma ve Geliştirme Merkezi Kurucusu olan ve arılar üzerine araştırmalar yapan Prof. Dr. Ercan Dülgeroğlu, yaptığı açıklamada, bal üzerine çalışmalar yaparken, sirkesini üretme fikrinin akıllarına geldiğini belirtti.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro