Kalp Atışı final mi yapıyor senaryoyla ilgili bomba iddia

Show TV'nin cuma günleri en çok izlenen dizilerinden biri olan Kalp Atışı ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yaz dizisi olarak başlayan fakat yayın hayatına aralıksız devam eden Kalp Atışı ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

Kalp Atışı final mi yapıyor senaryoyla ilgili bomba iddia

Show TV'nin cuma günleri en çok izlenen dizilerinden biri olan Kalp Atışı ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yaz dizisi olarak başlayan fakat yayın hayatına aralıksız devam eden Kalp Atışı ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medyada hayranları tarafından büyük bir şokla karşılanan bu iddiayla ilgili yapım şirketi ya da kanaldan herhangi bir açıklama gelmedi. Ali Asaf ve Eylül'ün hem mesleki zorluklarının hem de aşkının yansıtıldığı diziyle ilgili ortaya atılan iddia ne? Gelin hep birlikte Kalp Atış ile ilgili söylenenlere bakalım.

Kalp Atışı final mi yapıyor senaryoyla ilgili bomba iddia

Başrollerini Öykü Karayel ile Gökhan Alkan'ın paylaştığı Kalp Atışı cuma günleri reytinglerde kıyasıya mücadele ediyor. Şevkat Yerimdar, İstanbullu Gelin, Arka Sokaklar ve Payitaht Abdülhamid ile mücadele eden Kalp Atışı reytinglerde istediği sonucu pek alamıyor. Genellikle ilk 10'a giremeyen dizinin senaryosuyla ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.

Kalp Atışı final mi yapıyor senaryoyla ilgili bomba iddia

Bilindiği üzere Kalp Atışı bir Güney Kore dizisinden uyarlama. Güney Kore'de diziler genellikle 20 bölüm devam ediyor. Fakat Kalp Atışı bu hafta 23.yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin Güney Kore yapımcısı da dizinin bitirilmesini istiyor. Konuyla ilgili Kalp Atışı'ndan herhangi bir açıklama gelmedi fakat yakın zamanda bu konunun gündeme geleceği kesinleşti.

Kalp Atışı final mi yapıyor senaryoyla ilgili bomba iddia

KALP ATIŞI 23.BÖLÜM NELER YAŞANACAK? Cuma günleri izleyici karşısına çıkan Kalp Atışı’nın son bölüm finalinde aniden ortaya çıkan Sultan, Ali Asaf ve Eylül’ün en mutlu günlerini kabusa çevirdi. Düğün gecelerinin sabahına korkunç bir manzarayla uyanan Eylül, yaşadığı şoku atlatamadan tutuklandı. Peki Ali Asaf ölecek mi dizide neler olacak? Gelin hep birlikte fragmana bakalım.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro