Kadınlarla tahrik edip cinsellik hapı satmışlar...

Müşterilere önce kısa mesaj atıp mesaja telefonla geri dönen müşterileri kadın satış elemanlarının önce cinsel içerikli konuşmalarla tahrik ettikleri ardından da sahte hapları sattıkları ortaya çıkan çete çökertildi.

Kadınlarla tahrik edip cinsellik hapı satmışlar...

Yasadışı yollardan yurtdışından getirilen ve çoğu sahte, cinsel gücü artırıcı ve zayıflatıcı hapları satan çağrı merkezine operasyon yapıldı. Müşterilere önce kısa mesaj atıldığı, mesaja inanıp telefonla geri dönen müşterileri kadın satış elemanlarının önce cinsel içerikli konuşmalarla tahrik ettikleri ardından da sahte hapları sattıkları ortaya çıktı. Çetenin bu yolla günlük 50 bin liralık ciro elde ettiği ve binlerce kişiyi tuzağa düşürdüğü ortaya çıktı.

Kadınlarla tahrik edip cinsellik hapı satmışlar...

Ankara Emniyet Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele ekipleri yürüttükleri çalışma sonucu, Türkiye’ye yasadışı yollardan sokulan çoğu sahte, cinsel gücü artırıcı hap, sprey ve zayıflatma ilaçlarının piyasaya sürüldüğünü belirledi. Bu ilaçların Kızılay semtinde bir apartman dairesinde kurulan çağrı merkezi (call center) üzerinden satıldığı ortaya çıkarıldı.

Kadınlarla tahrik edip cinsellik hapı satmışlar...

52 KADIN GÖZALTINDA: Çağrı merkezine yapılan baskında müşterilerle telefon üzerinden bağlantı kuran 52 kadın ile bu merkezi kuran, ilaçları yurtdışından yasadışı yollardan getiren 9 erkek gözaltına alındı. Çağrı merkezinde yapılan aramalarda 200 bin hap, sprey ve benzeri ilaç ele geçirildi.

Kadınlarla tahrik edip cinsellik hapı satmışlar...

Müşterilere önce kısa mesaj atıldığı, mesaja inanıp telefonla geri dönen müşterileri kadın satış elemanlarının önce cinsel içerikli konuşmalarla tahrik ettikleri ardından da sahte hapları sattıkları ortaya çıktı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro