Kaçamak aşk sonunda görüntülendi

Lerzan alişan'a öfke kustulerzan mutlu, söz verip programına çıkmayan alişan'a adeta öfke kustu: 'sen karaktersiz bir yavşaksın!'ünlüler, fazıl say'ın magazin lügatına soktuğu "yavşak" sözünü çok sevdi. sivri diliyle tanınan lerzan mutlu, alişan için sarf ettiği sözleriyle "dördüncü yavşak...

Kaçamak aşk sonunda görüntülendi

Lerzan Alişan'a öfke kustu

Lerzan Mutlu, söz verip programına çıkmayan Alişan'a adeta öfke kustu: 'Sen karaktersiz bir yavşaksın!'

Ünlüler, Fazıl Say'ın magazin lügatına soktuğu "yavşak" sözünü çok sevdi. Sivri diliyle tanınan Lerzan Mutlu, Alişan için sarf ettiği sözleriyle "dördüncü yavşak polemiğini" başlattı. Mutlu, söz verdiği halde şovuna çıkmayan Alişan için hem yayında hem twitter'da sert konuştu:

DEMET'İ ÖRNEK AL!
"Tam 3 keredir aynı şeyi yapıyor. Erkekliğin, delikanlılığın kitabını yazan bir adamın Demet Akalın'dan ders alıp; sözünü tutması gerekir. Sen karaktersiz bir yavşaksın. Haksızlık yapan 'delikanlıyım' deyip dolaşmasın. Karaktersizliğin çıktı ortaya."

ÖNCEKİ KAVGALAR
Magazin gündemine "yavşak" sözünü Fazıl Say getirdi. Say'ın ardından Haluk Bilginer ve Nedim Saban da bazı çevreleri hedef alarak aynı sözü kullandı.

Kaçamak aşk sonunda görüntülendi

Sosyetik ikoncan artık "sarkık"can

Sosyetik ikoncan Deniz Berdan'ın foyası eğilince ortaya çıktı. Berdan'ın göbeği fena sarkmıştı!

DENİZ BERDAN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

İlerleyen yaşı ve iki çocuk annesi olmasına rağmen koruduğu fiziği, kendine özgü giyim tarzı ve moda tutkusuyla 'ikoncan' lakabını alan Deniz Berdan, Bodrum'da faka bastı. Eşi Haluk Berdan ile Maça Kızı'nın iskelesinde objektife takılan sosyetik güzel, seksi ve bir o kadar da ilginç bikinisiyle dikkatleri üzerine çekti.

Seksi bikinisiyle ayakta durduğu sırada tek bir gram bile fazlası olmadığı görülen sosyetik güzel, havlusunu yerden almak için eğildiği sırada olanlar oldu. Karnındaki derisi buruşup sarkan sosyetik ikoncan, bu görüntüsüyle objektiflere yakalandığından habersizdi. Sürekli spor yapan, formunu korumak için yediklerine hayli dikkat eden Deniz Berdan'ın sarkık göbeğini görenler; "İkoncan değil, sarkıkcan" esprisi yaptı.

Kaçamak aşk sonunda görüntülendi

Yeni imajıyla kimse tanıyamadı

Oyuncu Fahriye Evcen, saç rengini değiştirip kaşlarını inceltince bambaşka bir kadına dönüştü. Nişantaşı City's'de görüntülenen Evcen, "Yeni sezonda bomba gibi geliyorum" açıklamasını yaptı.

Kaçamak aşk sonunda görüntülendi

Sokak ortasında soyundu

Yakışıklı aktör Gerard Butler, herkesi şaşırttı. Butler, sokak ortasında böyle görüntülendi!

Son dönemin en gözde aktörlerinden Gerard Butler, Malibu sahilinde hayli ilginç görüntüler sergiledi. Saatlerce sörf yapan Butler, ardından eve gitmek üzere arabasına geldi. Şort mayosunu kırmızı havlusuna sarınıp çıkartan aktör, gazetecilerin kendisine doğrulttuğu objektifleri hiç umursamadı. Çırılçıplak soyunup eşofmanını giyen Butler, şans eseri frikik vermedi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro