İzzet Yıldızhan iddialara cevap verdi

3 ayrı kadın toplam 9 çocuk yapan İzzet Yıldızhan Show TV canlı yayınında Seda Sayan'a konuk oldu. Günün bombasını da 10. çocukla ilgili patlattı. Meğer ünlü sunucu Seda Akgül, İzzet Yıldızhan'dan çocuk yapmak istemiş.

İzzet Yıldızhan canlı yayında 3 ayrı eşi ile olan ilişkisine de açıklık getirdi. "Eşlerine sırasıyla mı gidiyorsun?" sorusu karşısında terleyen İzzet Yıldızhan, hepsinin evinde kendisine ait bir oda olduğunu itiraf etti. İzzet Yıldızhan'ın üç kadınla aynı anda ilişki yürütmesi medeni kanuna aykırı bir durum. Yıldızhan bu sebeple 'eşleri ile' yaşamadığını söylüyor. Ancak ünlü türkücünün 3 eşinden aynı dönemde 3 çocuğunun olmuş olması bu söylemini yalanlıyor.

İzzet Yıldızhan'a çocuk yaptığı kadınların başka biriyle evlenmek istemeleri durumunda ne olacağı da soruldu. Yıldızhan bu soruya da kaçamak yanıt verdi ve "Ben değil ama çocuklarım karışır izin vermezler" dedi. Yıldızhan özellikle kızlarının annelerini başkaları ile paylaşmayacağını söyledi.

  • Medya 13 Şubat 2018 17:40
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN İzzet Yıldızhan iddialara cevap verdi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 13 Şubat 2018 21:48 BUKADAR PARAYI NEREDEN BULDUN İZZET

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro