İşte Justin Bieber'ın yeni evi!

İşte Justin Bieber'ın yeni evi!


İNTERNETHABER-(DIŞ HABERLER)

Ünlü şarkıcı Justin Bieber sürekli olarak komşuları ile yaşadığı sorunlar ile gündeme gelmiş ve magazin basınında yer bulmuştu. Genç şarkıcı sonunda bu yaşadığı soruna kökten bir çözüm getirdi.

İşte Justin Bieber'ın yeni evi!

19 yaşındaki genç şarkıcı Justin Bieber kendisine Calabasas bölgesindeki en yüsek tepeden 20 dönüm bir arazi satın aldı. Komşuları ile yaşadığı sorunlardan çok çeken ve en son yumurta saldırısı ve uyuşturucu baskını ihbarları ile bir hayli başa yanan ünlü şarkıcı kendini yeni evi ile etrafından izole etmeye çalışıyor.

İşte Justin Bieber'ın yeni evi!

Google Earth'den çıkartılan görüntülere göre etrafında neredeyse yerleşim olmayan 20 hektarlık bir arazi üzerine kendisine bir malikane yaptıracağı iddia edilen Justin Bieber'ın yeni satın aldığı arsaya 10.5 milyon dolar ödediği belirtildi.

İşte Justin Bieber'ın yeni evi!

10 bin metrekare malikane ve 10 bin metrakare bahçe şeklinde düzenlenecek lüks evin 7 yatak odalı ve 7 banyolu olcağı belirtilirken büyük bahçede ise havuzun yanı sıra atv motor pisti grafiti çalışmaları için özel boş duvarlar ve ünlü şarkıcının diğer zevklerine göre hazırlanacak binbir çeşit lüks ayrıntı olacağı aktarıldı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro