İşte Apple'ın bisikletleri! İlk kez görüntülendi

Apple, 5 milyar dolar harcayıp dev kampüsünü inşa etmesinin ardından ilk dev etkinliğini iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X'le birlikte bu merkezde gerçekleştirmişti. Bugün ise Apple'ın çalışanlarına özel 1000 bisiklet edindiği, bu bisikleti ücretsiz olarak çalışanlarına sunacağı ortaya çıktı. Modeli belli olmasa da bisikletlerin park edilebilmesi için de 2 bin nokta bulunuyor. Her ne kadar Apple bisiklet jestini çalışanlarına yapsa da, Google'ın uzun süredir kullandığı bu sistem yüzünden başı epey ağrıyor. Gbike adı verilen bu bisikletler bir bir çalındığından, Google'ın özel bir ekip kurup bisikletlerini korumaya çalıştığı biliniyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Teknoloji 24 Ocak 2018 07:47
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN İşte Apple'ın bisikletleri! İlk kez görüntülendi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro