İstanbul'da beklenen dolu Trakya'yı böyle vurdu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 17.00-22.00 saatleri arasında İstanbulluları uyardığı şiddetli dolu yağışı Trakya'da etkili oldu. Dışarıda olan ve herhangi bir önlem alınmayan araçların da doludan olumsuz etkilendiği görüldü.

GEÇTİĞİMİZ SENE İSTANBUL'DA ARAÇLAR KÖTÜ ETKİLENMİŞTİ: Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl İstanbul'da etkili olan şiddetli dolu yağışı nedeniyle birçok araç ve ev kullanılamaz hale gelmişti.

YARIM SAAT İÇİNDE GELİYOR: İBB'nin Afet Koordinasyon Merkezi'nden gelen bilgiye göre İstanbul'da yarım saat içinde yağışın etkili olacağı ifade edildi. Meteoroloji, akşam saatlerinde sağanak yağışın yanı sıra bazı bölgelerde fındık büyüklüğünde dolu yağışı beklendiği açıklamıştı. AKOM'a göre ise İstanbul'da dolu yağışı olmayacak ancak sağanak yağış bekleniyor.

VALİLİK SAAT VEREREK UYARDI: İstanbul valiliğinin twitter adresinden yapılan uyarıda, sağanak ve gök gürültülü yağışların bugün öğleden sonra ve yarın İstanbul'da etkili olacağı duyuruldu.

Açıklama şöyle; "Meteorolojik tahminlere göre sağanak ve gök gürültülü yağışların bugün öğleden sonra ve yarın ilimizi etkisi altına alması beklenmektedir. Konuyla ilgili ve görevli kurumlarımız müteyakkız olup vatandaşlarımızın da can ve mal güvenlikleri bakımından tedbirli olmaları önem arz etmektedir"

  • Güncel 26 Haziran 2018 17:14
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN İstanbul'da beklenen dolu Trakya'yı böyle vurdu! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro