İsrail'i sevindiren fotoğraflar

Mavi marmara gemisi'nde 9 kişiyi öldüren israilli askerlerin geminin içindeki ağlayan fotoğraflar ihh tarafından "bunlar mı sizin cesur askerleriniz" başlığıyla yayınlandı. ancak bu fotoğraflar israil'i utandırmak yerine işine yaradı. israil dünya basınının da kullandığı fotoğraflar için "bu...

İsrail'i sevindiren fotoğraflar

Mavi Marmara Gemisi'nde 9 kişiyi öldüren İsrailli askerlerin geminin içindeki ağlayan fotoğraflar İHH tarafından "Bunlar mı sizin cesur askerleriniz" başlığıyla yayınlandı. Ancak bu fotoğraflar İsrail'i utandırmak yerine işine yaradı. İsrail dünya basınının da kullandığı fotoğraflar için "Bu fotoğralar askerlerimizi öldürme girişimini kanıtlıyor." dedi.

İsrail'i sevindiren fotoğraflar

FOTOĞRAFLAR İSRAİL'İN İŞİNE YARADI

İlk etapta fotoğrafların İsrail'i rahatsız edeceği, askerlerinin ağlarken görülmesini istemeyeceği düşünüldü, ancak sonuç tam tersiydi. İsrail bu fotoğraflardan memnun oldu.

İsrail'i sevindiren fotoğraflar

4 KİŞİYİ ÖLDÜREN KOMANDOLAR GEMİDEKİLER TARAFINDAN ETKİSİZ HALE GETİRİLMİŞ

İsrail’in elit komando birliği Şayetet 13’ün gemiye ilk saldırısında 4 kişiyi öldürmesinin ardından silahsız eylemcilerin etkisiz hale getirdiği askerlerin fotoğrafları dikkat çekiyor.

İsrail'i sevindiren fotoğraflar

İSRAİLLİ ASKERLERİ ÖLDÜRME GİRİŞİMİ

İsrail askerlerini ağlarken gösteren bu fotoğraflar İsrail'i sinirlendirmekten çok sevindirdi. Çünkü İsrail’de yayımlanan Maariv gazetesinin internet sitesindeki haberde, “Türkiye’de yayımlanan fotoğraflar İsrailli askerleri öldürme girişimini kanıtlıyor” denildi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro