Hayrünnisa Gül modası!

Hayrünnisa Gül modası!

İngiliz Kraliçesi 2. Elizabeth 3 gündür ülkemizde. 82 yaşındaki Elizabeth'in rengarenk kıyafetleri çok konuşuldu. Peki bu 3 gün boyunca ona eşlik eden Türkiye'nin first Lady'si nasıl giyiniyor? Genel olarak Hayrünnisa Hanım'ın renk sevmediğini söyleyebiliriz.

Hayrünnisa Gül modası!

Kraliçe Türkiye'ye siyah bir tayyörle geldi. Ancak tayyör yeşil bir bantla renklendirilmişti. Onu karşılayan Hayrünnisa Hanım ise uçuk mavi bir ceket ve krem rengi bir etek giymeyi tercih etmişti.

Hayrünnisa Gül modası!

Akşamki resepsiyonda kraliçenin şıklığı göz kamaştırdı. Firs Lady ise bu tip davetlerde yaptığı gibi yine değişik bir türban bağlama modeliyle boy gösterdi. Modacılar Hayrünnisa Hanım'ın kıyafetinin rengini beğenmediler.

Hayrünnisa Gül modası!

Bursa seyahatinde kraliçenin üzerinde siyah üzerine beyaz puantiyeli bir etek ve beyaz ceket vardı. Hayrünnisa Hanım ise krem rengi bir etek ceket giymişti. Ancak etek baskısındaki özensizlik kameralara bile yansıdı...

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro