Hayatını kurtaran çifti gören Şempaze'nin tepkisi

AMERİKA'da Limbani isimli şempanze, hayatını kurtaran aileye kalpleri ısıtan bir vefa örneği gösterdi. Pnömoni olarak doğan yavru şempanzeyi reddeden annesi onu ölüme terketmişken Tania ve Jorge isimli hayvansever çift maymunun yanından bir an olsun ayrılmadı ve onu hayata bağladı. Aradan uzun bir süre geçtikten sonra Limbani'yi ziyaret eden çift sevinç kucaklamalarıyla karşılandı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

  • Hayvan Videoları 06 Temmuz 2018 16:49
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Hayatını kurtaran çifti gören Şempaze'nin tepkisi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro