Hatice'den olay sözler: Erkeği kendime bir haftada aşık ederim

Instagram'da paylaştığı cesur fotoğraflardan sonra işlerinin arttığını itiraf eden şarkıcı Hatice, ''Beni gelip evimde görsünler, 1 haftada bir insanı kendime aşık ederim. Evde o kadar anaç, erkeğine hizmet eden bir kadınım. Herkes gördüğü resme bakıyor ama benim iç dünyam farklı.'' dedi.

Hatice'den olay sözler: Erkeği kendime bir haftada aşık ederim

Sosyal medya hesabındaki cesur pozlarıyla ve Demet Akalın ile olan polemiğiyle gündeme gelen şarkıcı Hatice teve2 kanalında 2.sayfa programına konuk oldu. 39 yaşındaki şarkıcı, ''Paylaştığım fotoğrafların bu kadar olay olabileceğini bilsem daha önce paylaşırdım" dedi. Bikinili fotoğraflarının ardından çok fazla konser teklifleri aldığını açıklayan Hatice, ''Beni gelip evimde görsünler, 1 haftada bir insanı kendime aşık ederim. Evde o kadar anaç, erkeğine hizmet eden bir kadınım. Herkes gördüğü resme bakıyor ama benim iç dünyam farklı.'' ifadelerini kullandı.

Hatice'den olay sözler: Erkeği kendime bir haftada aşık ederim

ESTETİK İTİRAFI: ''Fiziğim görüntüm muhteşem. Sosyal medyada benim paylaştığıma benzer bir fotoğraf gördüm ve bende paylaştım artık elalem nedir diye düşünmüyorum.'' diyen Hatice, ''Küçükken babam kapıyı kilitlerdi düğünlere kaçardım o kadar seviyorum oynamayı şarkı söylemeyi Eski fotoğraflarımda dudaklarımın kalınlığını pudrayla kapatıyorlardı. Burnumda ve göğüsümde estetik var. Dudaklarımda da olduğunu söylüyorlar ama yok. Kollarımda da kas var.'' şeklinde konuştu.

Hatice'den olay sözler: Erkeği kendime bir haftada aşık ederim

ARTIK SEVİLMEK İSTİYORUM'': Eskiye olan özleminden bahseden şarkıcı, ''Eski günlerime geri dönmek isterdim belki eşimi döndürebilirdim, bazı şeylere engel olabilirdim. Beyin travmvası geçirmeme sebep olan bir ilişkim daha oldu . 3 gün yoğun bakımda kaldım. Artık sevmek istemiyorum sevilmek istiyorum diyorum. Çok mükemmelliyetçiyim. Kendimde de beğenmediğim şeyler var. Yüzümde beğenmediğim yer yok, Bir tek burnum vardı onu da yaptırdım zaten.'' dedi.

Hatice'den olay sözler: Erkeği kendime bir haftada aşık ederim

''BİR HAFTADA KENDİME AŞIK EDERİM'': Evinde bambaşka bir Hatice olduğunun altını çizen şarkıcı, ''Evime 15 günde bir yardımcım geliyor. Ben her gün toz alırım, temizlik yaparım. Elimde bulaşık da yıkarım. Benim için temizlik yapmak, spor yapmak gibi. Yemek yapıyor musun? diye soruyorlar. Elimde mantı bile açıyorum. Zekama güveniyorum. Bir insanı analiz etmem için gözlerine bakmam yeterli. Bir erkekte vicdana bakıyorum. Beni gelip evimde görsünler, 1 haftada bir insanı kendime aşık ederim. Evde o kadar anaç, erkeğine hizmet eden bir kadınım ki...'' ifadelerini kullandı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro