eposta yazdır zoom+ zoom-

HAS'lılardan Ata'ya kutuplaşma şikayeti

HAS'lılardan Ata'ya kutuplaşma şikayeti

28 Kasım'daki kongreden sonra örgütlenme çalışmalarını sürdüren Has Parti üyeleri Anıtkabir'i ziyaret etti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 22-12-2010 13:53 - Güncelleme: 18-10-2015 15:44

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş başkanlığındaki parti heyeti, Anıtkabri ziyaret etti.

Atatürk Spor Salonu'nda 28 Kasım'da yapılan kongreden sonra HAS Partililer, bugün genel başkanları Kurtulmuş ile birlikte Anıtkabri ziyaret ederek mozeleye çelenk koydular, saygı duruşunda bulundular. Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş başkanlığındaki parti heyeti, Anıtkabri ziyaret etti.

Daha sonra Misak-ı Milli kulesine geçen Kurtulmuş, Anıtkabir özel defterini imzalayarak şunları yazdı:

"Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk;
Çok kısa zaman önce kurulan Halkın Sesi Partisi yöneticisi arkadaşlarımla beraber huzurundayız. Partimiz bu ülkede kamplaşma yerine diyaloğu, kavga yerine kardeşliği esas alan bir üslupla siyaset yapacaktır. Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğu hiçbir ayrımcılık ve ayrıcalığın bulunmadığı, özgürlük, adalet ve refah içinde bütün bireylerin geleceğe umutla baktığı, öncü ve güçlü bir Türkiye'yi kurmak için gayret edeceğiz. Dünyada saygın ve yeniden büyük Türkiye'yi oluşturmak en büyük idealimizdir. Tüm arkadaşlarımız bu heyecan ve azim içerisindedir. Rehberimiz istiklal mücadelemizde sizin şahsınızda bütün kahramanlarımızın ortaya koyduğu inanç ve kararlılıktır. Ruhun şad olsun."


1.20101222135053.jpg

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro