Günün en bomba fotoğrafları! Spor olmasaydı...

GÜNEY KORE'deki 23. Kış Olimpiyat Oyunları'nın açılışında iki tarihi sahne yaşandı. ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ile Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un kız kardeşi Kim Yo-jong arka arkaya oturdu. Törende Kuzey ve Güney Koreli atletler "Birleşik Kore" bayrağı taşıdı.

Günün en bomba fotoğrafları! Spor olmasaydı...

GÜNEY KORE'de yapılacak olan 23. Kış Olimpiyat Oyunları, PyeongChang Olimpiyat Stadyum'unda düzenlenen açılış töreniyle başladı. Törende birbirinden çarpıcı sahneler oluştu. ABD yönetimi ile Kuzey Kore yönetimi ilk kez birbirine bu kadar yakın temasta görüntülendi. ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence ile Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un kız kardeşi Kim Yo-jong arka arkaya oturdu. Törende Kuzey ve Güney Koreli atletler "Birleşik Kore" bayrağı taşıdı.

Günün en bomba fotoğrafları! Spor olmasaydı...

BİRLEŞİK KORE BAYRAĞI: Güney Kore'nin PyeongChang kentinin ev sahipliğini yaptığı, PyeongChang, Gangneung ve Jeongseon kentlerinde gerçekleştirilecek ve 25 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek olan 23. Kış Olimpiyat Oyunları, PyeongChang Olimpiyat Stadyum'unda düzenlenen açılış töreniyle başladı. Törende, Kuzey ve Güney Koreli atletler "Birleşik Kore" bayrağı taşıdı.

Günün en bomba fotoğrafları! Spor olmasaydı...

Törende, Kuzey Koreli hokey oyuncusu Hwang Chung-gum (önde) ve Güney Koreli kızak pilotu Won Yun-jong (arkada) "Birleşik Kore" bayrağı taşıdı...

Günün en bomba fotoğrafları! Spor olmasaydı...

Törende Güney Kore Cumhurbaşkanı Moon Jae-in ve eşi Kim Jung-sook (önde) Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un kız kardeşi Kim Yo-jong ve Kuzey Kore'nin Meclis Başkanı Kim Yong-nam katılımcıları arka arkaya selamladı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro