Gülben Ergen ünlü yapımcıyla aşk mı yaşıyor? İşler arap saçına döndü

Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında gündeme gelen Gülben Ergen'in ünlü yapımcı Örfi Bilgin'le aşk yaşadığı iddiası, magazin gündemine bomba gibi oturdu. Fakat ilerleyen dakikalarda ortaya atılan iddialar, olayı giderek karmaşık bir hale getirdi.

Ece Erken ve Bircan Bali'nin sunuculuğunu yaptığı programda, aynı zamanda Ergen'in eski sevgilisi Burak Törer'in de Örfi Bilgin'in eski sevgilisi Emsal Doğan'la birlikte olduğu iddia edildi. Yine Örfi Bilgin'in sık sık Ergen'le yaşadığı polemiklerle gündeme gelen Yeşim Salkım'ın magazin programının yapımcılığını üstlendiği de gündeme geldi.

İyice içinden çıkılmaz bir hal alan bu iddiaların ardından Örfi Bilgin, yayına telefonla bağlanarak Bali ve Erken'e sitem etti. Gülben Ergen'i yaklaşık 1 yıldır tanıdığını söyleyen Bilgin, "Çok da severim kendisini. Bana zararı olmaz. Lütfen biraz daha dikkatli yayınlar yapalım" diyerek aşk iddialarını yalanladı.

  • Medya 05 Aralık 2018 16:45
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Gülben Ergen ünlü yapımcıyla aşk mı yaşıyor? İşler arap saçına döndü videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro