Görüntüsüne aldanmayın cinsel isteği arttırıyor

Cinsel isteği attırmak için romantik jestlerin yanı sıra, yediklerinize içtiklerinizede dikkat etmeniz gerekli. Peki hangi besinler cinsel arzuyu arttırır? Gelin birlikte cinsel isteği arttıran besinler nelermiş bir bakalım.

Görüntüsüne aldanmayın cinsel isteği arttırıyor

Cinsel isteği attırmak için romantik jestlerin yanı sıra, yediklerinize içtiklerinizede dikkat etmeniz gerekli. Peki hangi besinler cinsel arzuyu arttırır? Gelin birlikte cinsel isteği arttıran besinler nelermiş bir bakalım. Acı biber; acı biberde bulunan kapsaisin kalp atışınızı hızlandırır, endorfini tetikler, afrodizyak etkisi yaratır. Ancak gereğinden fazla yiyip bütün gecenizi mahvetmeyin.

Görüntüsüne aldanmayın cinsel isteği arttırıyor

Cinsel isteği attırmak için romantik jestlerin yanı sıra, yediklerinize içtiklerinizede dikkat etmeniz gerekli. Peki hangi besinler cinsel arzuyu arttırır? Gelin birlikte cinsel isteği arttıran besinler nelermiş bir bakalım. Kahve; Kahve uyarıcı etkisiyle sadece sabahlarınızı değil gecenizi de kurtarabilir.

Görüntüsüne aldanmayın cinsel isteği arttırıyor

Cinsel isteği attırmak için romantik jestlerin yanı sıra, yediklerinize içtiklerinizede dikkat etmeniz gerekli. Peki hangi besinler cinsel arzuyu arttırır? Gelin birlikte cinsel isteği arttıran besinler nelermiş bir bakalım. Yeşil yapraklı sebzeler söz konusu cinsellik olunca oldukça faydalıdır ancak özellikle kıvırcıkta bulunan uyuşturucular seks hormonlarını aktive eder.

Görüntüsüne aldanmayın cinsel isteği arttırıyor

Cinsel isteği attırmak için romantik jestlerin yanı sıra, yediklerinize içtiklerinizede dikkat etmeniz gerekli. Peki hangi besinler cinsel arzuyu arttırır? Gelin birlikte cinsel isteği arttıran besinler nelermiş bir bakalım. Yapılan bir araştırmaya göre çikolata yiyen kadınlar diğerlerine göre daha fazlasını istiyor. Bunun nedenerinden bir tanesi çikolata bulunan serotonin ve dopamin. Çikolata aynı zamanda metilksantin yoluyla vücudumuzun hassasiyetini arttırarak en küçük dokunuşlara bile reaksiyon göstermesini sağlıyor.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro