Game Of Thrones'culara müjde izlemeyenler bakmasın

Game Of Thrones'un deli gibi beklenen 7. sezonu çıktı. Spoiler içeren bu galeriye izlemeyenler bakmasın. Bütün teoriler çıktı. İşte Game Of thrones 7. sezon 1. bölümü. Neler oldu bir bakın.

Game Of Thrones'culara müjde izlemeyenler bakmasın

Game of Thrones’un 7. sezon 1. bölümünde yer alan sahneler, yeni sezona dair önceden öne sürülen teorileri doğrular nitelikte. Dikkat, henüz Game of Thrones’un 7. sezon 1. bölümü izlemediyseniz bu yazıda okuyacaklarınız spoiler içerir! Game Of Thrones’un (Taht Oyunları) 6. sezonu bir yıl önce sona erdi. Yeni sezon ise “Winter is here” (Kış geldi) mottosuyla başladı. Bugün sabaha karşı yayınlanan ilk bölüm, Game of Thrones’un 7. sezonuna dair birçok teoriyi doğruladı.

Game Of Thrones'culara müjde izlemeyenler bakmasın

Game Of Thrones’un 7. sezon birinci bölümünde, özellikle Arya Stark’ın (Maisie Williams) sahnesi, dizinin hayranları açısından büyük şaşkınlık yarattı.
İşte ilk bölümün önemli anları... (Dikkat, yazının bu bölümünden sonrası spoiler içerir!)

Game Of Thrones'culara müjde izlemeyenler bakmasın

Arya, Frey’leri katletti
Genç suikastçi Arya Stark, geçtiğimiz sezon finalinde Walder Frey ve oğullarını öldürmüştü. Dedikodular ise Arya’nın Walder Frey’in yüzünü giyerek diğer Frey’leri öldüreceği yönündeydi. İlk bölümde tam olarak da böyle oldu.
Walder Frey’in yüzünü giyen Arya, bütün Frey’ler için ziyafet yemeği verip şaraplarına zehir koydu. Frey’lerin ölümünü izlerken ise efsanevi bir konuşma yaptı. Konuşmada, “Bir kurdu hayatta bırakırsan kuzular asla güvende olmaz”, “Kuzey unutmaz”, “Kış, Frey’ler için geldi” gibi cümleler kurdu.

Game Of Thrones'culara müjde izlemeyenler bakmasın

Euron, Cersei’ye evlenme teklifi ediyor
Euron Greyjoy, 6. sezonda ortaya çıkıp Balon Greyjoy’u öldürerek, Demir Ada’nın başına geçmişti. Şimdi ise ortaya çıkıp Cersei Lannister’a evlilik teklif ederek Lannister ordusuna katılacağı dedikodularını doğruladı.
Euron Greyjoy’un Cersei ile evlenip evlenmeyeceği ise bilinmiyor. Fakat Cersei’ye büyük bir hediye sözü verdi. Yani bu ilişki bir süre daha devam edeceğe benziyor.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro