Fetullah Gülen: Kenan Evren hakkında konuşanın ağzını kırarım

FETÖ lideri konuşmasında, Kenan Evren'in bacanağı olan Yakup Hacıhabiboğlu'ndan bahsediyor. Hacıhabiboğlu'nun Gülen'e yakın bir isim olduğu ve Gülen'in sohbet kasetlerini Kenan Evren'e götürdüğü biliniyor. Evren'in kendisi hakkında kötü konuştuğunu iddia eden teröristbaşı Fetullah Gülen, 'Kenan Evren'in biri aleyhinde konuşsa ağzını kırarım ben' diyerek darbeci Evren'e olan sevgisini gösteriyor.

  • Güncel 05 Eylül 2016 09:45
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Fetullah Gülen: Kenan Evren hakkında konuşanın ağzını kırarım videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Niyazi Aktaş 05 Eylül 2016 13:50 Hoca'yı burada tenkit değil takdir etmek lazım. Çünkü aleyhinde konuşan, ona sürekli zarar vermeye çalışan Kenan Evren hakkında bile Milleti temsil ettiği için onun aleyhinde kimseyi konuşturmuyor, konuşmaya çalışanlara da en sert tepkiyi vereceğini belirtiyor. Buradaki saygı Evren'in temsil ettiği makama. Böyle bir insan nasıl olur da seçimle gelen yöneticileri darbeyle devirmeye çalışır, belli ki iftira. En güzeli Hocaefendi'nin belirttiği gibi gerekirse uluslarası bir araştırma komisyonu kurulsun bu lanet girişim araştırılsın. Hocaefendi ve cemaati kendine güveniyor, çünkü alınları açık. Gerçeklerin ortaya çıkması için araştırmak gerekmiyor mu, niye bu yapılmıyor? Okullarda küçükten beri hukukun üstünlüğü, adalet, uygarlık, pozitif bilim vs öğretiliyor, ama iş uygulamaya geldiğinde hepsi askıya alınıyor. Tekraren söylemek gerekirse bu darbe girişimi niye etraflıca, adaletli, bağımsız bir şekilde araştırılmıyor? Hangi gerçeklerden korkuluyor?!..

    CEVAP YAZ 8 16

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro