Fatih Bucak’a selam gönderme olayıyla ilgili flaş karar

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, “Sosyal medyada paylaşılan ve bir asker koğuşunda çekildiği anlaşılan videodaki olayın Mart 2018’de Kars’ta bulunan bir birliğimizde meydana geldiği tespit edilmiş olup, sorumlular hakkında gerekli idari ve adli işlemler başlatılmıştır” denildi.

Rütbeli bir askerin koğuşta erleri sıraya dizip “Seçime değil ölmeye geliyorum” diyen MHP Siverek belediye başkanı adayı Fatih Bucak’a selam gönderdiği görüntüler ortaya çıkmış ve sosyal medyada büyük tepkilere neden olmuştu.

Videodaki konuşmalardan Kars 5. Piyade Er Eğitim Tugayı’nda çekildiği iddia edilen görüntülerde rütbeli bir asker koğuştaki acemi erlere yürüyüş eğitimi verirken görülüyor.Görüntülerde hizalı yürüyüş ve sayma çalışması yaptıran rütbeli asker, daha sonra erlere emir vererek Bucak’a selam gönderiyor: “Selam olsun Fatih Bucak” deniliyordu.

  • Güncel 05 Aralık 2018 09:57
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Fatih Bucak’a selam gönderme olayıyla ilgili flaş karar videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro