Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır'ın oğlu Ömer kimi öldürdü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 19 Aralık Salı akşamı yayınlanan 85. bölümü nefesleri kesti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 85. bölümün finalinde ise, Hızır ve Meryem'e oğulları Ömer şok bir haber verdi. Eve gelen Ömer birisini öldürdüğünü ve katil olduğunu söyledi.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli en büyük darbeyi hiç beklemediği yerden almıştır. Zeynep'in ölümünün arkasından Nevzat'ın çıkması hem Çakırbeyli ailesinin hem de Ünal Kaplan'ın masasının akıbeti açısından büyük önem taşır.

Yüzleştiği gerçekle yıkılan Hızır'ın şahsi bir zafiyet göstermesi halinde ortalık toz duman olacaktır. Bu yüzden Ekrem başta olmak üzere tüm masa üyeleri kendilerini kurtarmak için harekete geçerler. Masanın Hızır'dan gizli yaptığı planlardan nasibini alan ilk kişi Mürsel olacaktır. Kurduğu oyunda asıl köşeye sıkışan Nevzat'ın ise başına geleceklerden nasıl kurtulacağı merak konusudur.

  • Medya 20 Aralık 2017 09:05
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır'ın oğlu Ömer kimi öldürdü? videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro