eposta yazdır zoom+ zoom-

Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz Tipi'nin aşkı Zara çıktı

Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz Tipi'nin aşkı Zara çıktı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 66. son bölümü izleyicisi ekrana kilitledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta Tipi aşkını buldu. Tipi'nin aşkı da ünlü türkücü Zara oldu. Eşkiya Dünyaya hükümdar olmaz yeni bölümü finali.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 26-04-2017 08:09 - Güncelleme: 26-04-2017 11:32

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25 Nisan 2017 Salı akşamı yayınlanan 66. son bölümünde Tipi aşkını buldu. Tipi'nin sevgilisi olarak dizide boy gösteren Gönül, ünlü türkücü Zara oldu. Eşkiya Dünya'ya hükümdar olmaz'ın yeni bölümü izleyiciyi ekran başına kilitlerken Rüstüm de ortaya çıktı.

Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz'da masanın kurucularından Rüstem'in gelişi bir türlü durulmayan suları iyice bulandırır. Ünal ve Suzi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkması an meselesi olduğundan Hızır bir an önce masanın toplanmasını istemektedir. Toplantıdan önce Rüstem ile bir araya gelen Ceylan ve Alparslan oyunlarına devam ederler. Herkesin nabız yokladığı görüşme istenildiği gibi geçer fakat Rüstem'in şüpheci tavrı son bulmaz.

Tipi'nin aşkı Zara

Zara Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz dizisine de Gönül Dağı türküsünü seslendirerek girdi. Üzerindeki pardesüyü çıkarmaması ile bilinen Tipi onu görünce ilk kez üstünü çıkardı.

Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz'ın bu haftaki magazinsel kısmı ise Zara oldu. Asıl ismi Murat olan Tipi sonunda Gönül Dağı'nı yıkan Gönül'ü bulur. Diziye Gönül karakteriyle dahil olan ise ünlü türkücü Zara'ydı.

Şüphecilik konusunda Ünal Kaplan'ın da eski ortağından aşağı kalır yanı yoktur. Rüstem'in ne yapıp edip kendini masada kurban ettirmeyeceğini düşünmektedir. Davut ise Hızır gibi fevri davranmak istemez. Bu durum da Ünal'ı kuşkuya düşürür.

İstihbarat cephesinde ise yeni gelişmeler vardır. Serkan, Vehbi'nin elinden kaçırdığı Cemil'in işbirlikçisini yakalayarak elini kuvvetlendirir. İlker'in Serkan ile olan ortaklığı da başına iş açacaktır. Bu sırada Çakırbeyli hanesi de oldukça gerilir. Davut'un evi artık tehlikeli olduğundan Ünal ve Suzi bir süre burada saklanmak zorunda kalırlar. Meryem'in Ceylan ile Ünal'ın arasını yapma çabaları ise devam eder.
İşte Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz'ın final sahneleri;

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Eşkiya Dünya'ya Hükümdar Olmaz Tipi'nin aşkı Zara çıktı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 26 Nisan 2017 12:46 esrayla ilyas hiç ilgilenmedi babasının öldüğündede sonrasındada mertle duyuyor yine öyle hem kızı sıkıcı yaptınız hem ilyas karakterini çürütüyor esra bu kadar harikayken

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro