Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 26 Eylül 2017 Salı akşamı ATV'de...

Hızır Çakırbeyli için yola çıkan kurşun hedefini şaşırınca Zeyno'nun hayatına mal olur. Çakırbeyli Ailesi bu kez en günahsızlarını bırakır toprağa. Canından can giden Meryem günahlarının bedelini bu denli ağır ödediğinden yakınır. Kızının katilinin bulunması artık hayattaki tek amacıdır ve bunun için yapamayacağı şey yoktur. Aileyi karanlığa boğan kaybın faillerini bulmak için herkes üstüne düşeni yapacaktır. Bu seferberlikte düşmana en çok yaklaşan ise Ceylan olacaktır.

Ceylan'ın görüştüğü kişiler bir isim vermenin karşılığında Ünal Kaplan'ın masasına oturmayı teklif ederler. Hızır'ı, yıkıcı hamleleriyle geri döndürmeyi başaran güçlerin tetikçilerine ulaşılacaksa eğer bu isteğin gerçekleşmesi imkansız olmayacaktır.

Diğer bir kızını kaybeden baba Ünal Kaplan da Çakırbeyli Ailesi için yardıma hazırdır ama bu savaşın ne kadar kanlı olacağının da farkındadır.

Kayıp yaşamaktan usanmış Hayriye ana da düşer katilin peşine. Hurşit'in kaçarken bulup getirdiği tetikçiyle yapılacak yüzleşme ise beklenmedik bir şekilde sonuçlanacaktır.

  • Dizi Fragmanları 25 Eylül 2017 23:19
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. bölüm fragmanı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Irlandali 20 Eylül 2017 12:29 Zeynep in gercek hayatta universiteyi kazandi, oyunculuga ara verip ders calisacak, Oldurup gondermek yerine neden yatili gizli bir okula verilmedi, Reisin geri gelmesi icin de buyuk bir sebeb olmasi lazimdi, kiz komaya girebilirdi, birisi yaralanabilirdi ki bunlarda geriye gelmesi icin sebeb olurdu, Zeynep Suziden daha iyi rol yapiyordu.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro