eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan tren kazasıyla ilgili taziye

Erdoğan'dan tren kazasıyla ilgili taziye

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorlu'da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenler ve yaralanan vatandaşlar için taziye mesajı yayınladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 08-07-2018 22:33 - Güncelleme: 09-07-2018 00:25

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çorlu’da meydana gelen tren kazasına ilişkin taziye mesajı yayımladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın taziye mesajında şu ifadelere yer verildi:

“Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bu akşam meydana gelen tren kazası, milletçe hepimizi derinden üzmüştür. Kazanın hemen ardından, devletimiz ilgili tüm birimlerini ve tüm imkanlarını seferber etmiştir. Yolcu trenindeki bazı vagonların raydan çıkması neticesinde meydana gelen kaza, her boyutuyla soruşturulmaktadır. Elim kazada hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum.”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan'dan tren kazasıyla ilgili taziye haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • AHMET ÜNAL 09 Temmuz 2018 21:52 Bu yorumları okudukça hâlâ bu ülkenin CHP VE FETÖ ile yönetilmesini isteyen insanlar olduğunu malesefki görmekteyim. Bu zihin yapısı değişip GERÇEK VATAN SEVER VE ATATÜRKÇÜ insanlar inşaa etmeliyiz bizim en büyük projemiz bu olmalı VATAN SEVER İNSAN İNŞAASI. Gerçekleri gören, akleden, ciddi üretim ve patent geliştiren, DÜNYA üzerine fikren ve güç anlamında yayılan ve masanın 4%3 ne hakim bir millet ortaya çıkarmalıyız, bunun için her vatandaş PARTİZANLIKTAN kurtarılmalı. Gerçekten akledip düşünüp öyle kararlar vermelidirler... Başkasının aklı ve iradesi ile 90 yıllık boş geçen yıllat gibi daha bir çok 90 yıllar geçer.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro