Erdoğan: Senin her yerin prof olsa kaç yazar!

CNN Türk canlı yayınında ekrana gelen "Türkiye'nin Gündemi" programında İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Bahadır Erdem'in yorumuna Cumhurbaşkanı Erdoğan sert sözlerle karşılık verdi. Önceki gün canlı yayında Türkiye'nin Batı'dan koparak artık bir Ortadoğu devleti olduğunu ifade eden Erdem, "Türkiye son yıllarda Ortadoğu devleti olarak kabul ediliyor. Türkiye, dünya devletleriyle aynı ligde değil" ifadelerine yer vermişti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Valiler Toplantısı'nda konuşan Erdoğan, Prof. Erdem'in sözlerine "Batı'dan tamamen kopmuş, Ortadoğu'ya sığınmış bir Türkiye var diyor. Bakıyorsun önünde de bir Prof yazıyor. Bunlar haddini bilmiyor. Senin her yerin profesör olsa ne yazar ya. Sen bir defa neyi konuştuğunu, Türkiye'nin bulunduğu konumu bilmeyecek kadar acizsiniz" şeklinde karşılık verdi.

  • Güncel 12 Ekim 2017 15:37
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Erdoğan: Senin her yerin prof olsa kaç yazar! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • em8tıenrt 12 Ekim 2017 19:43 OLMADI YAAA, Her şeye ren biri sanırım herkesin ağzından çıkanı duysa hiç susamaz... Vatandaş ne diyor sadece kamuoyu araştırmacılarından öğreniyorsan kamuoyu araştırmacılarının kuklası oldun demektir.. VATANDAŞ BAŞKA VE HÜR DÜŞÜNMEYE BAŞLADI... Toplumun her kesimini susturmak genelde yapılan. Konuşan söyleşen bir ülke olmaktan çıktık. BU MUYDU DEMOKRASİ?

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro