Ekranlara 1 yıl ara veriyorlar

Geçen hafta final yapan 'Vatanım Sensin' dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ekranlara bir yıl ara verme kararı aldı.

Ekranlara 1 yıl ara veriyorlar

Geçen hafta final yapan 'Vatanım Sensin' dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ekranlara bir yıl ara verme kararı aldı. Halit Ergenç ile eşi Bergüzar Korel, iki senedir başrolünü oynadıkları Kanal D'deki 'Vatanım Sensin' dizisinin final yapmasının ardından dinlenmeye çekildi. Ünlü çift 1 yıl ekranda olmayacak.

Ekranlara 1 yıl ara veriyorlar

Bu süre zarfında dünyada görmek istedikleri yerleri gezecekler, oyunculukla ilgili workshop'lara katılacaklar. Oğulları Ali'ye daha fazla zaman ayıracak olan Ergenç ve Korel, kendilerini heyecanlandıracak bir sinema filmi olursa "Evet" diyecek.

Ekranlara 1 yıl ara veriyorlar

Bergüzar Korel, dizinin son sahnesini çekerken set arkadaşlarının ellerinde pastayla geldiğini görünce gözyaşlarına hakim olmadı. Sürpriz karşısında herkese teşekkür eden Korel, o anların videosunu paylaşarak şunları yazdı: "Canım Yağmur ve Durul… Canım ekip, canım Azize, canım Cevdet, canım vatanım sensin. #tbt mi olduk şimdi."

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro