Ebru Gündeş'e yaradı! Boşanma davasını neden açmadı?

Reza Zarrab davasının başlaması eşi Ebru Gündeş'e olan ilgiyi adeta patlattı... Ebru Gündeş kabul etse şimdiki aldığı paranın iki katını verecek olan yerler olduğu belirtiliyor. Peki Günde boşanma davasını neden açmadı?

Ebru Gündeş'e yaradı! Boşanma davasını neden açmadı?

Reza Zarrab davasının başlaması eşi Ebru Gündeş'e olan ilgiyi adeta patlattı... Ebru Gündeş kabul etse şimdiki aldığı paranın iki katını verecek olan yerler olduğu belirtiliyor. Ebru Gündeş de bu ilgiden faydalanırken, boşanma davasını da şimdilik rafa kaldırmış görünüyor. Zarrab davası ABD'de başlamadan önce “Ebru Gündeş konuşmadıkça, sessiz kaldıkça ve hele ki 15-17 Aralık süreci yaşandıktan sonra daha çok izleyicisi, hayranı arttı ve hatta çıktığı yerler tıklım tıklım dolmaya başladı. Aldığı ücret birçok sanatçıya göre daha da fazlalaştı. Dava başlasın Ebru Gündeş’e gitmek isteyenler daha çok çoğalacak ve ilgi artacak” diye yazan Habertürk yazarı Esin Övet, haklı çıkmanın gururunu yaşıyor. Övet, bir yandan da Gündeş'i boşanma davası nedeniyle ince ince iğneliyor.

Ebru Gündeş'e yaradı! Boşanma davasını neden açmadı?

EBRU İSTESE İKİ KATINI VERECEKLER VAR: Zarrab davasının başlamasıyla Gündeş'e ilginin adeta patlama yaşadığını belirten Esin Övet, "Bu hafta Kıbrıs’ta sahneye çıktı, mekânda izdiham yaşanmış. Yılbaşı gecesi çıkacağı yer belli olmasına rağmen birçok şirket ve menajer 'Ebru Gündeş bugün kabul etse, aldığı paranın 2 katını verecek yerler var' diyor." diye yazdı.

Ebru Gündeş'e yaradı! Boşanma davasını neden açmadı?

BİZİM ÜLKEDE MERAK UYANDIRIR: "Sessizliği ve eşinin durumu Ebru Gündeş’e her gün, her saniye kazandırıyor ve tabii ki yarıyor" diyen Esin Övet, "Ki Ebru Gündeş değil kim olsa yarardı bu durum. Hele ki bizim ülkemizde bu tarz şeyler her zaman çok merak uyandırıyor" hatırlatması yaptı.

Ebru Gündeş'e yaradı! Boşanma davasını neden açmadı?

"Peki Ebru Gündeş memnun mudur? Bilinmez. Memnun olmasa bu durumdan çok daha önce kurtarırdı kendini ama olmuyor demek ki!" diyerek boyanma davası açmamasına gönderme yapan Övet, yazısını da "Durumun kendisine görüntü itibarıyla yaramadığı da kesin. Çünkü çok zayıflamış ve yüzündeki yorgun ifadesi bir hayli dikkat çekiyordu" diye bitirdi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro