Dünyada yaşanmış sıra dışı olaylar!

Dünyada yaşanmış sıra dışı olaylar!

Teşhirci için kamera dağıttılar

İngiltere’de parklarda dolaşarak yanından geçenlere cinsel organını gösteren bir teşhirciyi uzun süreli çabalara rağmen bir türlü yakalayamayan polis ilginç bir yöntem buldu.

Teşhircinin gezdiği parklara sık sık giden kişileri tespit eden polis adamı gördükleri an suçüstü belgelemeleri için bu kişilere tek kullanımlık fotoğraf makinesi dağıttı.

Dünyada yaşanmış sıra dışı olaylar!

Ölü ördek buzdolabında canlandı!

Amerika’da bir kadın buzdolabının kapağını açtı ve hayatının şokunu yaşadı. Kocasının iki gün önce avlayarak buzdolabına koyduğu ördeği karşısında canlı gören kadının çığlığına kızı yetişti. Ördeği en yakın veterinere götüren anne-kız hayvanın hayatını kurtardı.

Dünyada yaşanmış sıra dışı olaylar!

Sadece Hollanda’da…

Hollanda’da ‘Fitworld’ adlı spor salonunun sahibi olan Patrick de Man müşterilerine alternatif bir hizmet sunmaya karar vererek ‘çıplak Pazar sporu’ günleri düzenlemeye karar verdi.

Bir müşterisinin tavsiyesi üzerine böyle bir fikir geliştirdiğini belirten de Man ‘çıplak Pazar sporu’ günlerini duyanların sorduğu ilk sorunun hijyen meselesi olduğunu söyledi. De Man ekledi: ‘Bisiklete binenlere kullanılıp atılan seleler vereceğiz. Makineler de günün sonunda temizlenecek’.

Dünyada yaşanmış sıra dışı olaylar!

İneklere bira…

İngiltere’de bir çiftçi ineklerinin etinin daha lezzetli olması için onlara her gün bira içirdiğini söyledi.

Darren Pluess adlı çiftçi ayrıca etin daha yumuşak olması için ineklerine masaj yaptığını da itiraf etti.
Xi’an Qinling adlı hayvanat bahçesi yetkilileri maymun kafesinde yaşayacak olan üç erkek üç kadın aradığını açıkladı. Kafese girecek olan bu kişiler ziyaretçilerin verdiği yiyeceklerle beslenecek.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro