Dışkı yiyip idrar içiyor böyle adam görülmedi

Bear Grylls 'İnanılmaz Kurtuluş' dizisi ile adından söz ettiren bir maceraperest. Son derece zorlu doğa koşullarında bir insanın nasıl hayatta kalabileceğinin en çarpıcı örneklerini veriyor.

Dışkı yiyip idrar içiyor böyle adam görülmedi

Bear Grylls 'İnanılmaz Kurtuluş' dizisi ile adından söz ettiren bir maceraperest. Son derece zorlu doğa koşullarında bir insanın nasıl hayatta kalabileceğinin en çarpıcı örneklerini veriyor. Neler yapmıyor ki... Helikopterin yanaşamayacağı yerlerde, beline ip bağlayarak ağaçların tepelerine iniyor. Çöllerin derinliklerine ya da Alplerin zirvesine zorlu yolculuklar yapıyor. Azgın sularla savaşıyor. Normal şartlar altında asla ağzınıza alamayacağınız canlılarla besleniyor.

Dışkı yiyip idrar içiyor böyle adam görülmedi

Ona 'Ayı Adam' diyorlar. Bear Grylls yedi sezondur Discovery Channel'da 'İnanılmaz Kurtuluş' (Man vs. Wild) programında vahşi bir ortama bırakılıp hayatta kalmaya çalışıyor. Dünya çapında 1.2 milyarlık bir izleyici kitlesi var. Dışkı yiyip, gerekirse idrar da içiyor. Etrafındakiler geleceği görmüş olsalar gerek, küçük yaşından itibaren sevimli bir çocuk olduğu için ilk önce 'Teddy Bear' (oyuncak ayı) lakabını aldı. Zamanla ona 'Bear' (ayı) demeye başladılar. Asıl adı " Edward Michael Grylls" olan ünlü survivora, İngilizce'de ayı anlamına gelen lakabı "Bear", kız kardeş tarafından takıldı.

Dışkı yiyip idrar içiyor böyle adam görülmedi

Gerçek adı Edward olmasına rağmen ilk adını resmen Bear olarak değiştirdi.

Dışkı yiyip idrar içiyor böyle adam görülmedi

Onu tüm dünyaya tanıtan, dünyadaki bazı vahşi ortamlara bırakılarak ayakta kalmak için ne yapacağını gösterdiği basit ama etkileyici televizyon şovu 'Man vs. Wild' oldu. Tam yedi sezon tüm dünyada izleyicileri ekrana kitledi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro