Dilek Çakır konuştukça ATV'nin santrali kilitlendi her lafı ibretlik

Dilek Çakır çocukları Elif ve Hira eşi tarafından öldürüldükten sonra ilk kez ATV canlı yayınına çıktı. Müge Anlı sustu kaldı Dilek Çakır konuştukça kanalın telefonları kilitlendi. Dilek Çakır Özgecan'ın babasını hatırlattı.

Dilek Çakır konuştukça ATV'nin santrali kilitlendi her lafı ibretlik

TÜRKİYE Dilek Çakır'ı iki küçük kızı Hira ve Elif babaları tarafından pompalı tüfekle öldürülünce tanıdı. Evlat acısı ile yüreği yanan Dilek Çakır bugün ilk kez Müge Anlı'nın canlı yayınına çıktı içindekileri döktü. O konuştukça ATV'nin santrali kilitlendi. Her sözü ile tüyleri diken diken eden Dilek Çakır, izleyenleri Özgecan'ın babasını hatırlattı. Evlat acısıyla yanan o baba gibi Dilek Çakır da yürekten gelen ibretlik şeyler anlattı. Çocukları 3 yaşındaki Elif Mina ile 2 yaşındaki Hira'nın emzikleriyle canlı yayına çıkan Dilek Çakır 'Bugün benim ayakkabılarımda çocuklarımın mezarının toprak izi var. Benim çocuklarımın kefen parçası var elimde. Benim iki tane emzik kaldı elimde' sözleri ile yürekleri dağladı. İşte baştan sona okumanız gereken sözleri;

Dilek Çakır konuştukça ATV'nin santrali kilitlendi her lafı ibretlik

ELİMDE KEFENLERİ KALDI : Bu adam beni bir ay önce yaraladı. Duruşma 4. aya verildi. İnanabiliyor musunuz? Ve bugün benim ayakkabılarımda çocuklarımın toprak izi var. Benim çocuklarımın kefen parçası var elimde. Benim iki tane emzik kaldı elimde. Kimsem kalmadı çünkü çok hafife alınıyor. Kimse görevini yapmıyor, herkesin peşine polis takın demiyorum. Bir saat girip çıkıyor neden korksun ki.

Dilek Çakır konuştukça ATV'nin santrali kilitlendi her lafı ibretlik

HİRA VE ELİF ÇOK AKILLIYDI - 'Bana sen kimsin derdi (eşini kastediyor). Senin polisin senin savcın seni kurtarmayacak derdi. Senin ailen seni kurtaramayacak derdi... Kurtarmadılar da... Kızgınım herkese kızgınım. Başka Hira'lar ölmesin başka Elif'ler ölmesin. Benim Elif'im çok akıllıydı. Daha 3 yaşındaydi benim Elif'im. Sayı saymayı biliyordu. 2 yaşındaki Hiram'da öyle sayı saymayı biliyordu.

Dilek Çakır konuştukça ATV'nin santrali kilitlendi her lafı ibretlik

ÖYLE MERHAMETLİ YETİŞTİRDİM Kİ ÇOCUKLARIMI : - Öyle kibar yetiştirdim ki ben çocuklarımı. Kimseyi kıramaz, kimseye kıyamazlardı. Benim çocuğum çikolatasının yarısını yer yarısını köpeğine verirdi. Ben öyle merhametli yetiştirdim yavrularımı. Öyle güzel yetiştirdim ben çocuklarımı. Hak mı bu.. Kime sorayım şimdi. Kimden isteyeyim ben çocuklarımı. Kime hesap sorayım.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro