Dev piton kurulan tuzağa böyle yakalandı

Tayland'da bulunan bir çiftçi, birçok tavuğunu kaybettikten sonra katili yakalamak için bir tuzak kuruyor ve onu beklemeye başlıyor. Devasa bir piton için kurduğu tuzak işe yarıyor ve çiftçi pitonu avlamayı başarıyor. Kurduğu tuzağın içinde bir yem ve bir tüp bulunuyor. Dev piton çiftçinin kurduğu tuzağın içine girdiği sırada yakalanıyor. Yaşanan o anlarsa kameraya kaydediliyor. İşte dev pitonun tuzağa düşme anı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Hayvan Videoları 30 Haziran 2018 19:01
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Dev piton kurulan tuzağa böyle yakalandı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro