eposta yazdır zoom+ zoom-

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tutku, burada ne işin var kız!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tutku, burada ne işin var kız!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Manisa'da sohbet eden Tutku Yalçın, Erdoğan'ı Trabzon ziyaretinde de yalnız bırakmadı. Erdoğan, kendisini izleyen partililerden birine dönerek, "Tutku, burada ne işin var kız! Hay Allah senin iyiliğini versin. Bu Tutku bir alem" dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 12-01-2019 11:08 - Güncelleme: 12-01-2019 11:08

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, AK Parti Trabzon belediye başkan adayları tanıtım toplantısında yaptığı konuşma sırasında ilginç anlar yaşandı. Trabzon adaylarını açıklamak üzere sahnede konuşan Başkan Erdoğan, Tutku Yalçın'ı görünce sözünü yarıda kesip 'Tutku, burada ne işin var kız. Hey Allah senin iyiliğini versin. Bu Tutku bir alem' dedi.

MANİSA'DA İKİLİ ARASINDA DA İLGİNÇ DİYALOGLAR YAŞANMIŞTI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İzmir adaylarını açıklamasının ardından Manisa'daki fabrika açılışına gittiği sırada Halkapınar Spor Salonu'nda ilginç anlar yaşanmıştı. Tutku Yalçın isimli genç kız Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini söyleyerek başladığı konuşmasını polislerin 3600 ek göstergesine getirdi. Genç kızın söylediği her kelime Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ve beraberindeki heyeti güldürdü.

İşte geçtiğimiz hafta Manisa'da Erdoğan ile Tutku arasında geçen diyalog:

Tutku Yalçın: Senin için ölürüm, 3 gündür buradayım. Senin için odanı hazırladık. Babamıza ölürüm ben, babam bir tane. Şimdi senin yanına nereye geleceğim biliyor musun? Manisa'da iki tane açılışın var ya, oraya geleceğim.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her yerde var.

Tutku Yalçın: Camide de gördüm. Bir şey söyleyeyim mi? Şu polis abilerin 3600'ünü yap artık. Doktora hemşireye var da polis abilerime niye yok? Polis abiler seni koruyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sen söyledikten sonra tamam ya.

Tutku Yalçın: 100 günlük programında yokmuş ama...

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tutku, burada ne işin var kız! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR19 YORUM
  • Misafir 13 Ocak 2019 14:50 Biraz edep diyeceğim ama olmayan bir şeyi istemek samanlıkta iğne aramaktan zordur değil mi CHP liler.

    CEVAP YAZ 0 7

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro