Çukur'da İdris ve Vartolu işbirliği nefes kesti!

Sezon finaline hazırlanan Çukur dizisi 30. bölümüyle Show TV'de ekrana geldi. Çukur son bölümde; Yamaç ve adamları mahsur kaldıkları soğuk hava deposundan kurtulurken, kahvede rehin tutulan İdris Koçovalı ve Vartolu Saadettin işbirliği gerçekleştirdi.

Soğuk hava deposunda kapana kısılan Yamaç, Selim, Emmi ve Paşa yaşam savaşı verken, kurtulmak için akıllarına bir fikir gelir. Depoda bir kasa bulurlar ve onu açarlar. Tüpü patlatarak kapıyı açarlar. Teknedeki adamları ortadan kaldırırlar. Bu olaylat yaşanırken Selim'in mal aldıkları adamlarla iş birliği yaptığı ortaya çıkar. Kahveye silahlı adamlar geliyor ve İdris Koçovalı'yı tehdit ediyorlar. Vartolu kahvede bir terslik olduğunu anlayınca içeri girmenin bir yolunu arıyor ve başarıyor. Vartolu olanları anlamaya çalışıyor. Silahlı adamlar fidye istiyor ancak İdris Koçovalı o parayı vermeyeceğini söylüyor. Vartolu fidyecileri ikna etme çabalarına giriyor, adamların üstesinden geliyorlar.

  • Medya 22 Mayıs 2018 10:00
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Çukur'da İdris ve Vartolu işbirliği nefes kesti! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro