Çukur 33. bölüm sezon finali: Nefes kesen Yamaç-Emrah kavgası

Çukur 11 Haziran 2018 Pazartesi akşamı yayınlanan 33. sezon finali bölümünde Sena'ya yanlış ilaç verildiğini öğrenen Yamaç, Ezgi'yi sorgulamak için muayenehanesine gidiyor. Kimseyi bulamayan Yamaç, Ezgi'yi arıyor. Ezgi'yi yakalayıp sorgulayan Yamaç, Sena'ya yanlış ilaç verenin Emrah olduğunu öğrenince soluğu hemen yanında alıyor. Yamaç kısa süreliğine bayılsa da Emrah'ın kendisine yaşattıklarını hatırlayıp ayağa kalkıyor.

Çukur’da büyük sezon finalinde fırtına son kez kopacak ve Çukur, Koçovalı ile Vartolu tarafının tam ortasında kalacak. Oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak. Yamaç, savaşmaya devam ederken Akşın ve Celasun’un düğünü Koçovalılar için bir nefes olacak. Tansiyonun yüksek olacağı sezon finalinde Çukur’un her karakterinin kendi finali ise büyük şaşkınlık yaratacak.

  • Dizi Fragmanları 12 Haziran 2018 00:12
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Çukur 33. bölüm sezon finali: Nefes kesen Yamaç-Emrah kavgası videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro