eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP'nin teklifine Şener ne dedi?

CHP'nin teklifine Şener ne dedi?

Abdüllatif Şener, Kılıçdaroğlu'nun bilgisi dahilinde yapılan transfer teklifi için bakın ne dedi!

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 30-08-2012 21:56 - Güncelleme: 24-10-2015 01:08
Refah-Yol ve AK Parti hükümetlerinde maliye bakanlığı ve başbakan yardımcılığı görevlerinde bulunan Abdüllatif Şener, CHP'nin teklifini geri çevirdi.
 
Liderliğini yaptığı Türkiye Partisi'ni kapatan Abdüllatif Şener, siyasetten tamamen çekilmediği mesajını verdi. 

Meclis'te bulunan bir siyasi parti ile yoluna devam etme niyetinde olmadığını söyleyen Şener, öneriyi "Açıkçası şu an için, başta iktidar partisi olmak üzere TBMM’de grubu bulunan hiçbir partide siyaset yapmayı düşünmüyorum" sözleriyle geri çevirdi. Şener, bu cevabıyla Cumhuriyet Halk Partisi'nden gelen teklife de kapılarını kapatmış oldu.

Açıklamasında "Siyaseten bildiğimi söylemeye devam edeceğim" diyen Abdüllatif Şener, üniversitede ders vermeyi sürdüreceğini vurguladı.

ÇIRAY DAVET ETMİŞTİ 
 
Abdüllatif Şener'i CHP'ye kendisi de daha önce merkez sağ partilerde siyaset yapan İzmir Milletvekili Aytun Çıray davet etmişti. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da teklifi doğrulamış ve bilgisi dahilinde yapıldığını söylemişti.
 
PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro