eposta yazdır zoom+ zoom-

CHP'li Faik Tunay isyan bayrağı çekti

CHP'li Faik Tunay isyan bayrağı çekti

CHP listelerinde kendisine yer bulamayan Faik Tunay, isyan bayrağı açtı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 07-04-2015 01:21 - Güncelleme: 28-10-2015 04:08

CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, milletvekili aday listesinde olmadığını twitter'dan duyurdu. Karara isyan eden Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla parti içerisindeki bazı gerçekleri kamuoyuyla paylaşacağını duyurdu.

CHP'de kontenjan adayları belirlemek için toplanan Parti Meclisi'ne ilk isyan bayrağını CHPH İstanbul Milletvekili Faik Tunay açtı. 

Twitter'daki takipçilerine kamuoyuna açıklanacak aday listelerinde olmadığını duyaran Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla bazı gerçekleri kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı. İşte Tunay'ın o tweetleri;

Kamuoyuna ve bugün telefon ve mesajlarla sabahtan itibaren soran sevgili dostlara duyurum:

CHP varsa herkes için var,merkeze açılım şart TV'lerde partiyi etkili ve anlaşılabilir şekilde anlatacak vekillere ihtiyaç var,genç dinamik insanlar ancak İKTİDAR özlemini bitirir. En önemlisi de OBJEKTİF,herşeye karşı çıkmadan doğruya doğru diyebilecek vekillerle başarı gelir deyip,olmamı destekleyenler listede yokum

Hayatta hep şuna inandım Sakın kader deme,kaderin üstünde bir kader vardır. Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır. Allah'a teslimiz.
 
Kader ve ALIN yazısı. Yalnız şunuda belirtmek isterim ki: Çok kısa bir süre sonra kamuoyunun karşısına çıkıp, bazı şeyleri netleştireceğim.

faik-tunay.jpg
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN CHP'li Faik Tunay isyan bayrağı çekti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • GARİP GULEBA 07 Nisan 2015 11:14 BALLI KOLTUK OLSAYDI NE ALA OLCAKTI NEYİN AÇIKLAMASI OLMUŞSUN OLCAĞINI BU HIRS NEYİN NESİ BU ÜLKE SİYASETİ MESLEK OLMAKTAN ÇIKARMAK ZORUNDA BU BÜTÜN PARTİLER İÇİN GEÇERLİ KOLAY PARA KAZANMA KOLAY KÖŞE DÖNME ARACI OLARAK BU ÜLKEDE ARTIK SİYASET GÖRÜLMEKTEDİR YOK VATANA HİZMETMİŞ YOK BİLMEM NE MASALLARI HEPSİ HİKAYE.

    CEVAP YAZ 1 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro