Canlı yayında şoke eden görüntü! Kaçmaya çalıştı ama...

İNGİLTERE'nin Canterbury kentinde yaşanan olayda televizyon muhabiri Cameron Tucker, lüks evlerinde hint kenviri yetiştiren bir çiftİn haberini yapıyordu. Evde esrar ve benzeri maddeleri yetiştiğini anlatıyordu ki tam o sırada beklenmedik bir olay yaşandı.

Canlı yayın sırasında arkada beliren bir genç, saksıda uzun yapraklı bir bitkiyi elinde taşırken görüldü. Elindeki bitkiyle orada yayın yapıldığını fark eden genç, neye uğradığını şaşırdı ve bir anda kaçmaya başladı. Soğuk kanlılığını koruyan muhabir haberini anlatmaya devam etti.

Basına yansıyan görüntüde gencin neden koştuğu merak konusu olurken, kent polisi yaptığı açıklamada görüntüden haberlerinin olduğunu ancak işlenmiş olan bir suç olmadığını belirtti. Evlerinde kenevir bitkisini yetiştiren çift ise görülen duruşmada suçlu bulundu.

  • Dünya 17 Mayıs 2018 12:24
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Canlı yayında şoke eden görüntü! Kaçmaya çalıştı ama... videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro