Baba Candır 63. bölüm fragmanı

Baba Candır 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 30 Mart 2017 Perşembe akşamı TRT 1'de...

Baba Candır 62. son bölümde: Baba olmayı kafasına koyan Haluk, tespihi, yumurta topuk ayakkabıları ve maço tavırlarıyla erkek çocuk sahibi olma yolunu kolaylaştırdığını düşünmekte ve Holding’de Maço Haluk olarak yine fırtınalar estirmektedir.

Salih’e bir türlü ulaşamayınca iyice meraklanan Nermin; Aysima ve çocuklarla birlikte Güzelce’ye Salih’in yanına gitmek için yola çıkar. Çocuklar babalarının Karadeniz Turu’na çıkmadığını da böylece öğrenmiş olacaklardır. Diğer yandan, Jandarma Güzelce Köyü’nde daha önce yakalanan ayının babasını ormanda görmüştür. Çelik Ailesi’nin baba ayı ile macera dolu Güzelce serüveni başlar.

Baba ayı Çelik ailesine tehlike ve korku saçmaya devam edecek mi? Çocuklar, Salih’e sağ salim ulaşıp kendilerini affettirebilecekler mi?

Devamını oku...
  • Dizi Fragmanları 24 Mart 2017 00:48
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Baba Candır 63. bölüm fragmanı videosuna yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro