Arılar sahibinin üzerine oğul verdi

Kars'ın Kağızman ilçesinde, ana arıyla kovandan ayrılan oğul, arıcının üzerine kondu. İlçenin Yankıpınar köyünde arıcılık yapan 56 yaşındaki Yunus Gülderen, kovanları kontrol etmek için üstünde herhangi bir özel kıyafet olmadan evinin bahçesinde çıktı. Bu sırada ana arıyla kovandan ayrılan oğulun etrafını sardığı Gülderen, olduğu yerde durarak köylülerden yardım istedi. Gülderen'in bu durumunu görenler, olduğu yerde hareketsizce bekleyen komşularını kurtarmak için bir süre çabaladı. Özel tulumlarını giyen köylüler, oğulu koyabilmek için Gülderen'in yanına önce bir kovan getirdi. Arıları bu şekilde uzaklaştırmayan köylüler, kafasına bere takıp üstündeki gömleği çıkararak Gülderen'i arılardan kurtarmayı başardı. Oğul, daha sonra kovana alındı. Gülderen'in yaşadıkları cep telefonuyla kaydedildi.

  • Güncel 11 Ağustos 2017 10:53
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Arılar sahibinin üzerine oğul verdi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • xtr 11 Ağustos 2017 12:48 Nelerle uğraşıyorlar allahım yarabbim. Üstüne arı konduruyor, sonra da aldırmak için kırk takla atıyor. Boş herifler sizi.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro