Alişan ile Buse Varol'un kına gecesinde neler yaşandı?

Alişan ve Buse Varol önceki akşam Gayrettepe Sürmeli Otel'de kına gecesi yaptı. İkilinin kına gecesine Çağla Şikel, Amine Gülşe ve Buse Terim gibi isimler katıldı. Varol, kına gecesi için 1 tanesi Raşit Bağzıbağlı olan 3 özel elbise diktirdi. İşte gecedeb dikkat çeken görüntüler...

Alişan ile Buse Varol'un kına gecesinde neler yaşandı?

Alişan ve Buse Varol, dün akşam Gayrettepe Sürmeli Otel'de kına gecesi yaptı. "Dostlar Mahallesi" dizisinin setinde tanışarak sevgili olan Alişan ve Buse Varol 6 Mayıs'ta nikah masasına oturacak . İkilinin kına gecesine gelin ve damat tarafının yanı sıra Çağla Şikel, Amine Gülşe ve Buse Terim gibi isimler katıldı. Varol, kına gecesi için 1 tanesi Raşit Bağzıbağlı olan 3 özel elbise diktirdi. Alişan ise arkadaşları ile birlikte Boğaz’da bir balıkçı da yemek yiyerek kutlama yaptı.

Alişan ile Buse Varol'un kına gecesinde neler yaşandı?

BONKÖR DAVRANDI: Yemek sonrası erkek tarafıyla birlikte kınayı basan Alişan, Kenan Doğulu'nun 'Güzeller İçinden' şarkısıyla salona giriş yaptı. Zaman zaman pintiliğiyle eleştirilen Alişan, davulcu kızlara 200 TL bahşiş vererek bonkör davrandı. Buse Varol'un kına gecesi yaptığı saatlerde Alişan'da erkek arkadaşlarıyla Arnavutköy Eftelya Balık'ta yemek yedi.

Alişan ile Buse Varol'un kına gecesinde neler yaşandı?

CUMHURBAŞKANI ŞAHİTLİK YAPACAK: Alişan ve Buse Varol, karşılıklı göbek atarak halay çekti. Bir ara davulu eline alan Alişan çaldı Buse oynadı. Alişan'ın nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro