Aleyna Tilki'den 15 Temmuz paylaşımı!

Türkiye,15 Temmuz 2016'da FETÖ’cü darbe girişiminde hayatını kaybedenleri 1.yılında andı.Şarkıcı Aleyna Tilki, yaptığı 15 Temmuz paylaşımıyla konuya çok farklı bir noktadan yaklaştı.

Aleyna Tilki'den 15 Temmuz paylaşımı!

Türkiye, 15 Temmuz 2016’da FETÖ’cü darbe girişiminde hayatını kaybedenleri 1.yılında andı. Birçok ünlü isim de 15 Temmuz’a ilişkin mesajlarını sosyal medya hesabından paylaştı.Mesaj paylaşanlar arasında şarkıcı Aleyna Tilki de bulunuyordu.Şarkıcı Aleyna Tilki, yaptığı 15 Temmuz paylaşımıyla konuya çok farklı bir noktadan yaklaştı.

Aleyna Tilki'den 15 Temmuz paylaşımı!

Aleyna Tilki, paylaştığı satırlarla yine kitlelerden farklı bir yerde durdu. Genel paylaşımların aksine çok farklı bir bakış açısıyla 15 Temmuz gecesine yaklaşan Aleyna Tilki attığı tweette darbe girişimi gecesi kendilerini bir şekilde elinde silah halkla karşı karşıya bulmuş olan askerlerin hislerine tercüman olmak istedi ve ortaya; “Ben en çok, geçen sene bugün, orada hiçbir şeyden habersiz tatbikat diye kendilerini ölümün ortasında bulmuş askerlerimizi anıyorum” tweeti çıktı.

Aleyna Tilki'den 15 Temmuz paylaşımı!

Henüz reşit olmadan içkili mekanlarda sahneye çıkan ve bu yüzden de kısa sürede Türkiye’nin gündemine oturan Aleyna Tilki şimdilerde sadece alkolsüz mekanlarda sahne alıyor ve yeni albüm projesiyle ilgileniyor.

Aleyna Tilki'den 15 Temmuz paylaşımı!

Belediye konserleri sayesinde hayranlarıyla buluşma fırsatı bulan Aleyna Tilki genç yaşına rağmen yaptığı iddialı açıklamalarla da magazin gündemine misafir oluyor.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro