Aleyna Tilki çıktığı kabuğu beğenmemeye başladı!

18 yaşında olmasına rağmen şarkılarıyla kısa sürede büyük bir şöhrete sahip olan Aleyna Tilki, muhabirlerin "bronzlaşmamışsınız, tatil yapmaya fırsat bulamadınız mı?” sorusuna verdiği yanıtla olay oldu.

Aleyna Tilki çıktığı kabuğu beğenmemeye başladı!

Genç şarkıcı Aleyna Tilki önceki gece bir kız arkadaşıyla Beyoğlu'nda bir mekanda görüntülendi. Gece 03.30 sularında mekandan çıkan Tilki kapı önünde aracını beklemeye başladı. Bu esnada kendisini görüntüleyen muhabirleri bronzlaşmamışsınız, tatil yapmaya fırsat bulamadınız mı?” sorusuna Tilki şöyle yanıt verdi:

Aleyna Tilki çıktığı kabuğu beğenmemeye başladı!

TÜRKİYE’DE TATİL Mİ YAPILIR: “Kendimi yaşlanmış hissediyorum, çok yorgunum. Çok çalıştığım için tatil yapmaya fırsat bulamıyorum. Yapacak olsam da bu Türkiye olmaz zaten. Türkiye’de tatil mi yapılır? Yurtdışını tercih ederim.” Aracın bir türlü gelmemesi üzerine arkadaşıyla el ele yürümeye başlayan Aleyna Tilki, flaşlar patlayınca döndü, “Lütfen bizi bir kez daha çek” diyerek eğlenceli pozlar verdi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro