eposta yazdır zoom+ zoom-

Ahmet Arslan kimdir aslen nereli eşi ve çocukları

Ahmet Arslan kimdir aslen nereli eşi ve çocukları

Ahmet Arslan kimdir? 65. Hükümet'te Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olan Ahmet Arslan aslen nereli? Ahmet Arslan'ın eşi ve çocukları kim? AK Partili Ahmet Arslan ile ilgili detaylar internethaber.com'da.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 24-05-2016 10:20 - Güncelleme: 24-05-2016 13:18

Yeni Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan kimdir? Ahmet Arslan aslen nereli? AK Partili Ahmet Arslan'ın eşi ve çocukları kim? Ahmet Arslan hakkında merak ettikleriniz haberimizde...

AHMET ARSLAN KİMDİR? - AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ

Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın kurduğu 65. Hükümet'te Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı oldu.


Ahmet Arslan, 2 Haziran 1962'de Kars Kağızman'da doğdu.

Ahmet Arslan, İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi'nden mezun olmuştur. "Türk Dünyası Mühendislik Ödülü", "Fahri Profesörlük" unvanı ve "2010 Yılı Negatifi Pozitife Çevirenler Yılın Bürokratı" ödülleri sahibidir.

AHMET ARSLAN ASLEN NERELİDİR?

Ahmet Arslan, 2 Haziran 1962'de Kars Kağızman'da doğdu. Babasının adı Süleyman, annesinin adı Lalizar'dır.

Gemi İnşa ve Makine Mühendisi; İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi, Milli Güvenlik Akademisi 56. Dönem mezunudur.Özel sektörde yedi yıl ve Pendik Tersanesinde çeşitli görevlerde bulundu. Denizcilik Müsteşarlığı Daire Başkanlığı, Genel Müdür Yardımcılığı ve Ulaştırma Bakanlığı Demiryollar, Limanlar ve Hava Meydanları (DLH) İnşaatı Genel Müdürlüğü görevlerini yürüttü. Devlet Hava Meydanları İşletmesi, TT-NET ve Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu, TÜRKSAT Denetim Kurulu, TOBB Denizcilik Meclisi üyeliğinde bulundu. "Türk Dünyası Mühendislik Ödülü", "Fahri Profesörlük" unvanı ve "2010 Yılı Negatifi Pozitife Çevirenler Yılın Bürokratı" ödülleri sahibidir.

Orta düzeyde İngilizce bilen Arslan, evli ve 1 çocuk babasıdır.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Ahmet Arslan kimdir aslen nereli eşi ve çocukları haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 28 Ocak 2018 23:28 Hiç bişeyi anlamadım

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro